poniedziałek, 6 lutego

Cartier Declaration d’Un Soir – recenzja perfum

Szukając kwiatowych lub konkretnie różanych perfum skierowanych bardziej do mężczyzn trafiłem na Declaration d’Un Soir marki Cartier. Kupiłem go w ciemno na podstawie samych opinii na forach. Udało mi się zakupić go za 299 zł – tester na Allegro. Aktualnie najniższa oferta wg Perfumehub to 360 zł za tester i 399 zł za standardowy produkt.

Declaration d’Un Soir marki Cartier to drzewno – kwiatowo – piżmowe perfumy dla mężczyzn, chociaż można je zaklasyfikować również jako unisex.

Nuty głowy:
Czarny pieprz
Kardamon
Kminek
Nuty serca:
Róża
Gałka muszkatołowa
Nuty bazy:
Drzewo sandałowe

Zapach określiłbym jako metaliczną różę. Jest to zadach dość elegancki i prosty. Przez swoją metaliczność odbieram go jako zimny. Na mojej skórze niestety nie czuć zmiany zapachu w czasie, a do tego rozczarowały mnie parametry. Praktycznie dość szybko przestaję go czuć wokół siebie, a nawet przy teście na nadgarstku już po niecałych dwóch godzinach jest ledwo wyczuwalny.

Ja raczej już nie zdecyduję się na zakup kolejnego flakonu po zużyciu obecnego. Mimo powyższego jednak zachęcam do własnego testu, najlepiej przed zdecydowaniem się na zakup, i sprawdzenie na sobie, bo wiele opinii w Internecie jest zdecydowanie pozytywna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.