piątek, 26 lutego

“Kapelusz za sto tysięcy” Adam Bahdaj – audiobook

Recenzje audiobooków nie pojawiają się tu zbyt często, ponieważ w takiej formie sięgam po tytuły, które nie są na mojej liście “muszę przeczytać”, nie mam w planach kupować papierowej wersji, ale chętnie się z nimi zapoznam lub po prostu mają za zadanie wypełnić wolny czas, np. wieczorem już po położeniu się do łóżka. Zwykle w ten sposób poznaję lektury szkolne albo literaturę młodzieżową.

Najnowszy mój przesłuchany audiobook to “Kapelusz za sto tysięcy“. Autorem powieści jest Adam Bahdaj. Pozycja nie jest wybitnym dziełem, jednak zdecydowałem się polecić ze względu na bardzo przyjemny odbiór tego słuchowiska. Opisana historia bardzo dobrze oddaje klimat dawnych lat, dzieciństwa, wakacji nad morzem. Jest też tutaj intryga, która wciąga tak, że zależy nam na poznaniu wyjaśnienia zagadki. Na moją ocenę wpłynęło też to, że do tej pory nie znałem tego tytułu, więc nie wiedziałem, jak całość się zakończy.

Jeżeli szukasz lekkiej, niezbyt długiej historii (czas trwania 5 godz. 59 min.) to możesz rozważyć właśnie “Kapelusz za sto tysięcy“.

Audiobook jest dostępny za darmo w Empik Go w ramach pakietu Empik Premium:
https://www.empik.com/kapelusz-za-100-tysiecy-bahdaj-adam,p1210308737,ebooki-i-mp3-p

Moja ocena: 7
Lubimyczytac.pl: 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.